вівторок, 29 вересня 2020 р.

Нагадування молодим батькам міста Токмака про "Пакунок малюка"

МОНЕТИЗАЦІЯ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА».

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради нагадує молодим батькам, що з 01 вересня 2020 року змінено механізм надання «пакунку малюка» з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію. Даний пілотний проєкт запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 ,"Деякі питання реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"".

Постановою визначено, що грошова компенсація вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» є одноразовою цільовою виплатою для придбання дитячих товарів (засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни: підгузків, серветок; дитячого одягу та взуття; дитячого харчування; дитячого посуду; дитячих іграшок; текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр) і товарів для породіллі (прокладок для лактації; прокладок післяпологових) та виплачується в розмірі 5000,00 грн. на кожну народжену дитину на відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк» Приватбанк» поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, які отримувач витрачає самостійно у закладах торгівлі, які уклали з Мінсоцполітики публічний договір і взяли на себе зобов’язання зі здійснення контролю з продажу за ці кошти тільки визначених товарів. 

Батьки, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі товари в закладах торгівлі, в інтернет-магазинах, але лише тільки в тих, які приєдналися до реалізації пілотного проєкту.

Детальний Реєстр закладів торгівлі, розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики за посиланням

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.