Освіта
30 червня на базі токмацьких шкіл №1 та №5 відбувалося тестування з української мови і літератури.


У перший клас онлайн: Через карантин школи зможуть приймати документи для зарахування у перший клас онлайн

З листопада 2019 року у Токмацькому ЗЗСО № 5 була розгорнута робота по впровадженню платформи E-schools.info.

ЗЗСО №1 розгорнув на базі власного домена shkola1tokmak.net онлайнове освітнє середовище «Школа на хмарі»


ЗОШ№2: організація навчального процесу під час карантину.


Учні шкіл міста, які зайняли призові місця на III ( обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році


Рейтинг шкіл Запорізької області 2019 року


Шкільні новини України


Молочанську школу закрито через високий рівень захворювання учнів, у тому числі і на ГРВІ


Всі сім токмацьких шкіл з 4 лютого закриті на карантин


З Днем працівників освіти! У четвер, 3 жовтня, напередодні Всеукраїнського Дня працівників освіти, педагогів Токмацького району і міста Токмака вітали з професійним святом.


Елла Слепян та Григорій Самардак нагородили лауреатів обласної педагогічної премії Ними стали 35 педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної), загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти. Окрім сертифіката освітяни отримали грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень.


П’ята школа відсвяткувала піввіковий ювілей!


Скільки учнів ходять до Токмацьких шкіл ? Після початку навчального року остаточно сформувалися дані кількості учнів, що вчаться у школах Токмака.


У токмацьких школах пролунав Перший дзвінок Сім шкіл міста Токмака поповнили 311 першокласників. А загалом приступили до занять три тисячі учнів.


Навчальний процес пішов 2 вересня 2019 року вперше переступили шкільний поріг 35 першачків у Молочанській другій школі.


Вчителі Токмака готові до нового 2019/2020 навчального року 30 серпня освітяни міста Токмака, напередодні нового 2019/2020 навчального року, зібралися всі разом щоб підвести підсумки минулого навчального року, обговорити проблеми і окреслити завдання на майбутнє.


Коли пролунає Перший дзвінок у школах Токмака?


Ситуація у нас нормальна: Світлана Черкасова про підготовку шкіл міста Токмака до нового 2019/2020 навчального року

В середині серпня нам стало цікаво, як підготувалися токмацькі школи до нового 2019/2020 навчального року. Виявляється, що…

«Основне завдання по підготовці до нового навчального року – це реалізація державних запитів на облаштування Нової української школи. Заклади освіти міста облаштовані меблями, дидактичними матеріалами і комп’ютерною технікою. На сьогодні у нас в повному обсязі здійснені закупівлі по меблям, ми одними з перших провели тендерну процедуру. В цьому році ми змінили кольорову гаму меблів, кольори стали набагато приємнішими, на мій погляд.

Зараз ми з’ясовуємо таку ситуацію, що у нас протягом літа ще прибували діти. Якщо на момент замовлення меблів було 297 першачків, то на сьогодні вже було заявлено 307 дітей, але ми передбачили, що таке можливо, тому за попередньою домовленістю з переможцем тендеру, меблі, в вочевидь, будуть ще докуплятися.

Що стосується дидактичних матеріалів, то це найбільша складність, що у нас була і у минулому році і цьогоріч. Запит на цю продукцію дуже великий, матеріалів не так багато виробляється в Україні, але у нас своєчасно, в першій половині липня, пройшла тендерна процедура, і запорізький підприємець, що її виграв, доставить нам додатково, для початкової ланки, додаткові матеріали ще й кращої якості, ніж в минулому році, бо виготовлені вони за кордоном.

Відносно комп’ютерної техніки – ми своєчасно будемо мати інтерактивні комплекси, вже на наступному тижні. Стосовно копіювальної техніки, то кожна школа отримає необхідну їх кількість, як і ноутбуків для вчителів перших класів плюс ламінатори, чого не було зроблено попереднього року.

Ситуація у нас нормальна, контролюємося департаментом освіти Запорізької обласної державної адміністрації щотижня і володіємо інформацією як спрацювали інші території в цьому напрямку, тому вважаємо, що до 1 вересня все необхідне нам буде поставлено в повному обсязі в кожну школу.

Стосовно підготовки шкіл до опалювального сезону - все, що від нас залежить, ми зробили, так, наприклад, промили опалювальну систему в шостій школі, і на зекономлені кошти маємо наміри на наступному тижні «промити» ще пару шкіл. Буде розроблено проект на першу школу по заміні старих вікон на енергозберігаючі, окрім того треба продовжити роботу в цьому питанні і по шостій школі, бо вона там не закінчена в повному обсязі.

Але…, є у нас і проблеми, зокрема в ДНЗ «Метелик». Не дивлячись на те, що утеплення будівлі цього закладу за грантовою програмою виконано, але опалювальна система ще не ремонтувалася і знаходиться в незадовільному стані. Але без допомоги місцевої влади цю проблему ми не подужаємо.

Дуже актуальне і цікаве питання – вперше за 27 років моєї роботи в школах міста з’явилися вакансії на посади педагогічних працівників. Але ця ситуація характерна не тільки для нашого міста, а й для всієї країни. Наразі в Токмаці десять вакансій, але це ще не остаточно. Критичних ситуацій, що зовсім нікому працювати ще немає, але питання будемо вирішувати так: або збільшувати навантаження, якщо це можливо, тим вчителям хто працює, але не сильно завантажений, а в деяких випадках доведеться, можливо, запрошувати пенсіонерів, бо процес повинен іти. Минулого і цього року жодна людина не звернулася безпосередньо до відділу освіти з питань працевлаштування вчителем. Причина цього – в молодого педагога, відповідно до чинного законодавства України, заробітна плата невелика, тому він шукає себе десь інде.», - розповіла нам начальник відділу освіти Токмацької міської ради Світлана ЧЕРКАСОВА.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.