Шановні відвідувачі сайту "ТокмакІнформБюро"!


Дякуємо, що відвідуєте наш новинний ресурс, який створено задля подолання інформаційної ями в нашому рідному місті Токмаці та Токмацькому районі за ініціативи головного редактора газети "Наше місто Токмак" Віталія Голода і Віктора Халамівського, який є адміністратором цього сайту.

"ТокмакІнформБюро" є незалежним ресурсом,  партнером газети "Наше місто Токмак". Партнери не впливають на редакційну політику один одного, що дуже важливо.
Особливостями "ТокмакІнформБюро" є те, що  майже до кожної інформації на сайті додається відео/фото, що підтверджує чи спростовує ту чи іншу інформацію.

Адмін сайту працює кожного дня без вихідних з самого ранку і до пізнього вечора задля оперативної подачі матеріалу, який, можливо, з`явиться у місцевих газетах у четвер і тому...несе певні витрати: оплата Інтернету, електроенергії, транспортні послуги, придбання відео обладнання та аксесуарів до нього, тощо.

Як ви можете допомогти цьому ресурсу:

1. Регулярно читати його і постити/перепощувати  на своїх сторінках у соцмережах;
2. Розмістити тут комерційний рекламний банер, форма оплати будь-яка;
3. Перерахувати на карту Приватбанку будь-яку суму, що не зашкодить вам самим - 4149 4991 1695 0799, отримувач Халамівський Віктор Йосипович.

Важливо!

За цим проектом, "ТокмакІнформБюро", не стоїть жодна з політичних партій в Україні, тому запрошуємо будь-яку, не заборонену в Україні, партію чи окремого політика до співпраці.

Дякую за увагу)

Ваш "ТокмакІнформБюро".Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.