Культура

Не можеш господарювати - поверни назад: ПроТокмацький міський краєзнавчий музей.

15 бібліотек Токмацького району отримають б/в комп’ютери

5 березня відбулися районні урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня «Вітаємо найчарівніших!», які відбулися у концертній залі Токмацької дитячої музичної школи

16 лютого повернувся з Дніпра, де проходив Міжнародний фестиваль - конкурс мистецтв "Зоряне Сяйво", народний ансамбль естрадного танцю "Аеліта", керівник Тетяна Мельнікова, Токмацького міського Будинку культури.

Токмачанин Яков Антипенко - переможець щорічної гуманітарної премії «Accolade Global Film Competition - 2019» у Лос - Анжелесі (США)


6 лютого в Токмацькому міському краєзнавчому музеї відкрилася фотовиставка токмачанина Сергія Локоткова, яка буде працювати до кінця цього місяця


Лідерами з цифрової освіти громадян є, зокрема, і бібліотеки Токмака


Різдвяний фестиваль «Україна колядує» у Снігурівці


10 січня у Великій залі Токмацького міського Будинку культури відбувся Різдвяний святковий концерт " Різдвяна зірка"


Хореографічний ансамбль «БраVо» здобув чергову перемогу в VI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Новорічна Феєрія», що проходив у м. Дніпро.


Свято відкриття Новорічної ялинки у Токмаці відбулося


Відкрилася виставка робіт токмачан, людей з інвалідністю, у міському музеї 03 грудня розпочала свою роботу виставка робіт токмачан, людей з інвалідністю...


Зразковий хореографічний колектив "Едем": Один фестиваль - П'ять Перших місць


Токмацька "Веселка" посіла перше місце в обласному конкурсі фольклорних колективів


Новогорівська учениця Катерина Радіонова посіла перше місце на Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі патріотичної пісні у Дніпрі


НАЗВАНО ПЕРЕМОЖЦІВ IV НАЦІОНАЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ З ФОЛЬКЛОРУ «EUROFOLK-Запоріжжя 2019»


Свято у Новому: душевний концерт і коштовні призи 16 листопада у селі Нове Токмацького району відбулося святкування з нагоди Дня працівників сільського господарства.


День працівників сільського господарства України Районне свято в селі Запоріжжя


А ти це знав? Ледь не осталися без свята - історія свята: Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва


Лауреатом обласної премії за досягнення в розвитку культури Запорізького краю стала, в тому числі, і токмачанка


«Таврійські зорі»: Токмацький колектив посів призове місце на «Вольниці»


Повний врожай «Зорепаду - 2019»


Молочанці отримали Гран-прі на "Зорепаді-2019"


Для вас співає Ігор Шевченко: Історія токмацького музиканта


Знайомтесь - Камерний оркестр «Концертино» 11.10.2019 року Камерний оркестр «Концертино» Запорізького музичного училища ім. П. І. Майбороди, диригент Ігор Горський, на сцені Токмацького міського Будинку культури прийняв участь в програмі «Simfo Rock Show» з Іваном Вороном, фрагмент концерту.


У Токмацькому краєзнавчому музеї відкрилася виставка моделей-копій з паперу. Тут представлені 35 експонатів – зменшених копій реальних літаків періоду Другої світової війни, кораблів XVIII-XIX століть, автомобілів початку XX століття, існуючих церков та замків.


Книжковому "Храмові" виповнилося п'ятдесят років 30 вересня у Всеукраїнський День бібліотек, так співпало, читачі зібрались у святковій залі Токмацької міської бібліотеки, з нагоди 50 річного ювілею цього закладу культури.


День визволення Токмака: По головній вулиці з оркестром Сьогодні, 20 вересня, Токмак святкує 76-ту річницю визволення міста від нацистської окупації у ході Великої Вітчизняної війни.


На 83-му році пішов з життя відомий на Токмаччині та за її межами поет Валентин Михайлович Матусов


Токмачанина Якова Антипенка визнано кращим документалістом на ІХ міжнародному кінофестивалі «Кіно і Ти» у Маріуполі


Культурно-масові заходи до Дня міста у Молочанську 21 вересня 2019 року


В Токмаці 21 вересня 2019 року пройде Другий Фестиваль Ковальської майстерності


В Токмаці пройшла прем’єра наукового фільму за авторством токмачанина Токмачанин Яков Антипенко (Yakov Antypenko), режисер/продюсер першого наукового фільму про дику природу України "Дика Україна - Великий Луг" ("Wild Ukraine -The Great Meadow"), 7 вересня презентував свою роботу токмачанам


Зразковий хореографічний колектив "Едем" нещодавно повернувся з Болгарії, де у місті Кітен приймав участь у VI міжнародному фестивалі "ZaГрай entertainment Fest Літо-2019"


У Садовому відбувся регіональний «Фестиваль щасливих ягід» Вдруге, 23 серпня, ягідний фестиваль у селі Садове організовують Жовтнева сільська рада, Рада жінок-фермерів Запорізької області та районний відділ культури та туризму.


План святкових заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України у м. ТокмакНауковий фільм за авторством токмачанина покажуть у США на найпрестижнішому кінофестивалі дикої природи Анонсовано офіційний показ першого наукового фільму про дику природу України - "Дика Україна - Великий Луг" ("Wild Ukraine -The Great Meadow").
Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.