понеділок, 20 вересня 2021 р.

Юні футболісти токмацького "Дизеліста" стали кращими в області у рамках Кубка єдності

У вихідні 18-19 вересня у Запоріжжі відбулися фінальні ігри регіонального етапу Всеукраїнського турніру на Кубок єдності-2021 серед дітей 2010 року народження.

Серед восьми кращих команд області були й вихованці ДЮСШ "Дизеліст", які до цього одержали перемогу на районному етапі турніру.

І у обласному етапі наші хлопці стали переможцями!

Під керівництвом тренера Євгена Борблика "Дизеліст" переміг спочатку дві запорізькі команди (друга гра була особливо важкою і перемогу здобули тільки по післяматчевих пенальті), а потім у фіналі здолав команду Василівки - 3:0. Як повідомив нам керівник ФК "Дизеліст" Володимир Тумановський, окремо відзначено наших юних футболістів: кращим гравцем обласного турніру став Кіпріан Желобницький, кращим воротарем - Ярослав Бражник, кращим захисником Артем Шевченко.

Далі токмацький "Дизеліст", як переможець регіонального етапу, представлятиме нашу область у фінальному етапі Кубка єдності.