вівторок, 1 грудня 2020 р.

Токмацьку лікарню перевірять на предмет роботи автономних джерел електропостачання

Після трагічної загибелі двох пацієнтів з COVID-19 в лікарні у Львівській області головою Запорізької облдержадміністрації Віталієм Боговіним ініційовано позапланові перевірки автономних джерел електропостачання  у всіх лікарнях Запорізької області. Через відключення електроенергії в Жовківській районній лікарні 27 листопада померли двоє пацієнтів, які були підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

Відповідну термінову  телефонограму  за підписом голови ОДА було направлено 30 листопада головам районних державних адміністрацій, міським головам, селищним та сільським головам.

Перевірки закладів охорони здоров’я будуть проведені за такими питаннями:

- Наявність автономних джерел електроживлення, їх тип та потужність.

- Наявність резервного вводу електропостачання в лікарню.

- Можливість та час автоматичного підключення до роботи у разі припинення централізованого електропостачання.

- Час роботи автономного джерела електроживлення у разі припинення електропостачання.

- Можливість структурних підрозділів медичних закладів працювати, враховуючи додаткове навантаження на електромережі (збільшення кількості електричної апаратури: апаратів штучної вентиляції легенів, кисневих концентраторів, тощо).

- Кількість ліжок, в тому числі, реанімаційних, забезпечених автономним енергопостачанням.

- Запас палива для бензо-, дизельгенераторів та кількість часів роботи.

Також буде перевірена кількість наявних  джерел безперебійного живлення у суб’єктів господарювання  різних форм власності та підпорядкування, які можуть бути залучені у разі виникнення надзвичайної ситуації, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Довідково: В середині квітня 2020 року в Токмацькій БЛІЛ закінчилися ремонтні та налагоджувальні роботи дизель-генераторної установки резервного живлення. Агрегат призначений для екстреного (в разі аварійного відключення світла) відновлення електроенергії корпусів лікарні, а саме, акушерського та реанімаційного відділень. Фахівці встановили сучасну систему управління мікропроцесором, які забезпечать автоматичні й примусові запуски та зупинку дизель-генератора, захист від екстремальних температур, синхронізацію пристроїв з мережею.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.