субота, 8 лютого 2020 р.

Особовий склад ДСНС поблизу села Грушовка Токмацького району вивільнив із снігового замету автомобіль швидкої медичної допомоги


За добу підрозділи ГУ ДСНС для надання допомоги внаслідок несприятливих погодних умов залучалися 23 рази, вивільнивши з кюветів 36 одиниць автотранспортної техніки та врятувавши 54 людини. Від ГУ ДСНС всього залучалось 23 одиниці техніки та 93 чоловіка особового складу.

Так, особовий склад ДСНС поблизу села Грушовка Токмацького району вивільнив із снігового замету автомобіль швидкої медичної допомоги, який застряг по дорозі на виклик до вагітної жінки. Після чого рятувальники супроводжували його до лікарні міста Токмак. Ще один автомобіль швидкої медичної допомоги витягнули бійці ДСНС в с. Олександрівка Якимівського району. 

За повідомленням ДП «Місцеві дороги Запорізької області» з 8:00 8 лютого рух на ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О080925 Комиш-Зоря – Кузнецівка – Зачатівка у Розівському районі, ділянка від автодороги Н-08 до межі Донецької області, км 31+930 – км 42+800 здійснюється у звичайному режимі.

Станом на 09:00 8 лютого в Запорізькій області на трасах державного та місцевого значення рух здійснюється в звичайному режимі та контролюється співробітниками Національної поліції, ДСНС та «Облавтодором».

Від «Облавтодору» працювало 53 одиниці техніки та 60 працівників.

Від «Елуаша» працювало 78 одиниць техніки та 105 працівників.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.