пʼятниця, 28 травня 2021 р.

У Молочанську придбали нового сміттєвоза

Молочанська громада придбала новий автомобіль МАЗ для вивезення сміття. 

Його придбано завдяки коштам екологічного фонду, виділеним обласною радою, про що потурбувалися народний депутат України Павло Мельник та депутат облради Віталій Пасєвін.

Єдиний сміттєвоз у комунальному підприємстві знаходився у несправному стані, його весь час  доводилося латати. Міський голова Ірина Липка звернулася до депутата обласної ради Віталія Пасєвіна з проханням посприяти у придбанні автомобіля. При обговоренні цієї проблеми в області підключився Павло Мельник, з розумінням до проблеми Молочанська поставилися керівництво області та депутати облради.

Результатом такої командної роботи стало виділення на сесії обласної ради 1,467 млн гривень для придбання автомобіля для Молочанська. (Частку за співфінансуванням виділила міська ради, загальна вартість МАЗа - 1,629 млн гривень) 

Під час робочого візиту народних обранців до Молочанська  Ірина Липка продемонструвала нове придбання. Також керівниця громади звернулася до Павла Мельника та Віталія Пасєвіна за підтримкою у ряді проблемних питань.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.