понеділок, 23 вересня 2019 р.

Шаховий Меморіал Віктора РожкаЗа підтримки фонду Олега Суржана "Радій життю" в Токмацькому міському шаховому клубі 21-22 вересня пройшов обласний шаховий турнір "Меморіал Віктора Рожка".

Уже в 15-й раз  проводиться це змагання. Цього разу до токмачан вшанувати пам'ять засновника шахів в нашому місті приєдналися спортсмени із Запоріжжя і Мелітополя.

Всього в змаганнях взяли участь 45 шахістів віком від 9 до 78 років.

В результаті безкомпромісної боротьби переможцем став 13-річний кандидат у майстри спорту з Мелітополя Дмитро Христовой (на фото), на другому місці наш земляк - кандидат в майстри спорту Віталій Сердюк. Третім став кандидат в майстри спорту із Запоріжжя Олександр Коротя, який, до того ж, продемонстрував найкращий результат серед ветеранів "65+".

Кращим в категорії ветеранів "50+" став токмачанин Ігор Лавринович.

Серед юнаків до 16 років і серед першорозрядників кращим став учень Токмацької ДЮСШ Назар Мікша, серед юнаків до 13 років - учень Мелітопольської ДЮСШ Павло Геймур.

Серед масових розрядів найбільш успішним виявився виступ 11-річного Іллі Назаренка (Токмацька ДЮСШ).

Завдяки Олегу Валерійовичу Суржану, який виділив велику частину призового фонду і Олексію Вікторовичу Рожку, що допомагає завжди фінансово у проведенні змагання пам'яті свого батька, були нагороджені 14 переможців змагання.

Молоді отримали досвід, а старші згадали молодість, та так, що молодим мало місця було, все було чудово!

Спасибі, і до зустрічі на нових змаганнях.

Олексій ДРУЖИНЕЦЬ, тренер Токмацької ДЮСШ

Фото/відео Віктора Халамівського
Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.