неділя, 10 липня 2022 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 10 липня

Противник сто тридцять сьому добу веде повномасштабну  збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі захищають нашу землю та дають гідну відсіч російським окупантам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на покращенні тактичного положення та виявленні слабких місць в обороні наших військ.

Протягом минулої доби ворог здійснив 43 обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районах населених пунктів ОРІХІВ, ГУЛЯЙПОЛЕ, ПРИМОРСЬКЕ, КАМ’ЯНСЬКЕ. Надійшло 42 повідомлення про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1647 людей, з них 482 – діти.Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.