вівторок, 5 липня 2022 р.

Куди можна звернутися для отримання соціально-психологічної допомоги?

Останнім часом через постійний стрес та напруження збільшився попит на надання соціально-психологічної допомоги. Так, з метою комплексної допомоги особам, які у зв’язку із війною постраждали від насильства, зокрема сексуального, Департамент культури та інформаційної політики ЗОВА інформує населення про можливості отримання послуг соціально-психологічної підтримки для всіх, хто постраждав внаслідок збройної агресії російської федерації на території України. 

Наразі налічується велика кількість “Центрів допомоги врятованим”, у яких кожен, хто цього потребує, може отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн:

за Єдиним контактним номером системи надання безоплатної правової допомоги - 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз'яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні; номер для дзвінків кордону: +38 (044) 363 10 41  (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв'язку);

у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога»: https://bit.ly/3OU4y86 aбо «Твое право»: https://bit.ly/3iorbkE;

у месенджерах Телеграм: http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html;

у кабінеті клієнта на сайті системи надання безоплатної правової допомоги: https://cabinet.legalaid.gov.ua/;

від домашнього насильства та свідки можуть отримати онлайн-консультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидii насильству»: https://t.me/Non_Violence_Bt;

правові консультації також можна переглянути на довідково інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid:, що розміщена за адресою: https://wiki.legalaid.gov.ua.

Для отримання безоплатной правовой допомоги в умовах воєнного стану офлайн необхідно звернутися до бюро правовой допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: https://bit.ly/bpd_buro.Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.