14 вересня, Україна відзначала День фізкультури

14 вересня, Україна відзначала День фізкультури . Наскільки ж важливе це свято для кожного громадянина?
Здоров'я - безцінне надбання не тільки кожної людини, але і всього суспільства. Здоров'я є основною умовою і запорукою повноцінного життя. Здоров'я допомагає нам виконувати наші плани, успішно вирішувати основні життєві завдання, долати труднощі, а якщо доведеться, то й значні перевантаження. Добре здоров'я, розумно зберігається і зміцнюється тільки самою людиною, забезпечує йому довге і активне життя.
В умовах тотальної урбанізації і шаленого темпу розвитку технологій людина стала вести малорухливий спосіб життя і розумне заняття спортом, посильні регулярні навантаження дозволять зберегти це безцінне надбання - здоров'я.
Велогрупа ЦРПМІ вирішила відзначити свято здоров’я велопробігом. А ще є бажання зробити цей захід традиційним для нашого міста і масовим.
На фото: Начальник відділу по справам молоді і спорту В.Д.Шаповал, Голова Федерації волейболу Токмака М.І.Забой та Сергєєв І.А. прийшли поздоровити актив учасників велозаїзду.
P.S. До речі, Дмитро Іванов оригінально відзначив День фізкультури і спорту. Після роботи зробив пробіжку з дистанцією в 21 км, а потім приїхав прийняти участь у велозаїзді.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.