Народ зупинив розпродаж землі


Закон про розпродаж землі, проти якого виступають наші громадяни, не буде внесений на розгляд Верховної Ради до Нового року. Це – невеличка перемога всіх людей, які голосно висловили своє право бути господарями у власній країні.
Про це заявляють у партії «Батьківщина», яка взяла активну участь у діяльності об’єднаного Штабу захисту української землі.
16 грудня запорізькі «батьківщинівці», так само як і партійні активісти по всій країні взяли участь у ініційованих аграріями області акціях з блокування провідних автошляхів на знак протесту проти впровадження «ринку землі». А 17 грудня партійці з Запорізької області виїхали до Києва, де під стінами Верховної Ради вимагали зняти з розгляду урядовий законопроект земельної реформи.
Зрештою люди, які вийшли до стін Парламенту, примусили «слуг народу» дотримуватися закону і повернутися до розгляду «земельного питання» у строгій відповідності до регламенту.
На засіданні аграрного комітету за участі керівництва парламенту, яке було скликано на вимогу «Батьківщини», ухвалене рішення, що розгляд сумнозвісного закону №2178-10 відбуватиметься у суворій відповідності до існуючого порядку: Усі подані 4000 правок будуть розглянуті одна за одною в комітеті, депутати отримають для їх розгляду 10 днів.
«Судячи з усіх положень регламенту, закон про розпродаж землі до Нового року не буде виноситись на розгляд у Верховну Раду. Це перемога, але ми будемо боротися, допоки влада не оголосить референдум», – наголосила Юлія Тимошенко.
У самому ж Запоріжжі впевнені: маємо не допустить бездумного розпродажу землі. Як зауважив голова фракції «Батьківщини» Запорізької обласної ради Олександр Старух, підсумки виборів до об’єднаних громад, що пройшли 22 грудня, яскраво свідчать про неприйняття жителями Запорізького краю політики «слуг народу» в першу чергу з приводу розпродажу сільськогосподарських земель. Загалом «партія влади» отримала на виборах близько 10% голосів виборців.
«Сумарно політичні сили, що виступають проти продажу землі набрали в області 80% партійних мандатів. І це своєрідний «референдум», дзвіночок для нових можновладців. І він вказує, що влада має обрати правильну позицію: запитатати людей на референдумі!», – підсумував лідер Запорізької "Батьківщини".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.