13.09.2019: Керівник Центру Мікша Владислав організував заохочувальну поїздку для активістів на Азовське море

Як ми розповідали раніше, в ЦРПМІ існує рейтингова комісія і щомісяця виставляє в групі VIBER список учасників Центру з балами за участь в тих, чи інших заходах. Вже стало традицією, що найактивніші учасники нагороджуються поїздками на море. Цей рік не став винятком і 6 вересня група, згідно рейтингової таблиці, поїхала на відпочинок. Як на мене, все прозоро досить, кожен бачить свою участь і завжди є можливість свою активність підвищувати з користю і для спільної справи і для себе.
Розповідає учасниця поїздки, член ЦРПМІ Юлія Тіщенко:
У минулі вихідні, хлопці та дівчата з ЦРПМІ, скористалися можливістю не тільки добре відпочити, але і цікаво провести час в колі своїх друзів. Керівник Центру Мікша Владислав організував заохочувальну поїздку для активістів на Азовське море. Погода сприяла гарному настрою і нам всім нудьгувати не доводилося. Денис Піщур і Саша Володін взяли на себе музичний супровід відпочинку. Все це добре, але треба і харчуватися, а тому молодь Центру спробувала свої сили і в кулінарній справі. Вийшло досить непогано. Для всіх присутніх приготували на вогнищі український борщ в казані, а ввечері порадували смачним шашликом. Дозвілля проводили за бесідами і грою в нарди і доміно. За відгуками молоді, все вдалося і всі залишились задоволеними поїздкою.
Говорить керівник ЦРПМІ Владислав Мікша:
Відпочили добре, всі задоволені...  Коментарі хай молодь сама робить  .Велика подяка Юлії та Андрію Тіщенку за допомогу та батькам Олександри Борисенко за підтримку!! Повернулися без втрат 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.