У ТОКМАЦІ ПРОЙШЛА ІНФОРМАЦІЙНА СЕСІЯ ЩОДО НОВОЇ ПРОГРАМИ ООН


Цієї середи у приміщенні виконавчого комітету Токмацької міської ради було проведено інформаційну сесію щодо оголошення конкурсу малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької, та в районах Запорізької областей уздовж узбережжя Азовського моря.
Метою програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років складає 2,48 млн. євро.
З метою інформування громади міста про основні етапи Програми, строки подання заявок, відповіді на питання щодо заповнення форм на отримання грантового фінансування, до міста Токмака завітали Любов Паливода - керівниця проекту, президентка Благодійного фонду «Творчий центр «ТЦК», Владислав Кучереносов - програмний менеджер проекту (Запорізька область), Олена Токаренко - регіональна менеджерка проекту.
Зустріч експертів з представниками громади, потенційними суб’єктами підприємницької діяльності, діючими підприємцями тривала більше 2-х годин та була насиченою, активною, багатою на запитання.
За спільною узгодженістю та враховуючи той факт, що не усі бажаючі змогли потрапити на цю зустріч, було вирішено провести повторну додаткову зустріч на базі виконавчого комітету Токмацької міської ради. Попередньо така інформаційна сесія пройде 24.09.2019 року у малому залі.
Слід зазначити, що експерти лишили усю необхідну поліграфічну продукцію та роз даткові матеріали за темою Програми ООН, а у вкладенні до цього повідомлення можна знайти ще й відповідну презентацію.
Тож, запрошуємо до заповнення конкурсних заявок на отримання до 6500 євро для фінансування започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств у нашому регіоні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.