Зима-64! Милуємося і трохи заздримо


Погожа зимова днина манить на вулицю, особливо коли невеличкий морозець і все навкруги укрите снігом. Чудова пора і для спорту, і для розваг. Дістаємо із закутків сараїв і кладовок санчата, ковзани  й лижі. І дорослі, і малі не минають нагоди підняти настрій, влаштовують сімейні прогулянки білими міськими околицями.

Це не про сьогодення. Сьогодні, 29 січня 2020 року, туман, накрапає дощик, + 8 на термометрі.

Це про 1964-й рік. На старих фотографіях Олександра Давлада видно як токмачани проводили засніжені зими 1964-го. У ті часи не сиділи біля екранів телевізорів та ноутбуків, вихідні проходили у людей активним відпочинком. Дітвора після школи каталася на санчатах, а дорослі ганяли на ковзанах та лижах.

На першому знімку – автор всієї цієї галереї Олександр Давлад.

Другий знімок Олександр Васильович зробив по дорозі до села Червоногірка через Токмацький аеродром. В 60-ті роки спорт був популярний серед молоді, тому часто-густо взимку ходили у лижні походи або кататися на ковзанах. На цьому фото студенти технікуму з викладачем історії Романом Семеновичем Сляднєвим, який виступив ініціатором таких заходів, бо сам любив ходити у походи на лижах. У кого не було лиж, але хотів теж піти у лижний похід, то технікум давав на прокат.

На всіх інших фото – також зима-64!!!

Милуємося творіннями Олександра Давлада і трохи заздримо токмачанам 60-х.

Віталій ГОЛОД.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.