четвер, 31 березня 2022 р.

Ситуація щодо російського вторгнення 31.03.2022 станом на 08:00

Противник проводить спроби просування у напрямках населених пунктів Гуляйполе, Запоріжжя, Кам’янське, але успіху не має. За інформацією з вищого штабу Сил оборони України станом на вечір 30 березня 2022 року та на ранок 31 березня 2022 року підрозділи Сил оборони Запорізького краю знищили сім окупантів, шість – поранили, також у ворога тепер на два бронетранспортери менше. Про це повідомив штаб ЗОВА.

Російські окупанти здійснюють артобстріли та авіаудари, від яких вже постраждав цивільнии сектор, багатоповерхівки, місцева інфраструктура та дороги в місті Оріхів та кількох населених пунктах Пологівського району. Також в районі Оріхова був пошкоджений газогін. Наслідки аварії ліквідовані.

Окрім того, у місті Гуляйполе внаслідок дій російських військових була знищена сільськогосподарська техніка одного з підприємств, яке повинно було розпочати весняні польові роботи.  Зазначимо, що дії окупанта є характерними і загрожують зривом посівної, незважаючи на намагання запорізьких фермерів забезпечити область зерном.

У Мелітополі російська орда  відбирає у місцевого населення  українську гуманітарну допомогу, яка прибуває із Запоріжжя. А після окупанти знімають відеоматеріали про те, що місту нібито надано допомогу з російського гумкомвою. Втім на відео чітко видно, якою мовою написані назви продуктів та виробників: це, здебільшого, країни ЄС.

Крім того, окупанти и надалі планують запровадити навчальний процес у мелітопольських  закладах освіти відповідно до своїх стандартів і російською мовою з квітня 2022 року. Освітянам, які погодяться викладати навчальні предмети, обіцяють виплату грошової винагороди у російських рублях.

Запорізька обласна військова адміністрація нагадує тим, хто погодиться на роботу під керівництвом окупантів: співпраця з ворогом тягне за собою кримінальну відповідальність.

Підрозділи ДСНС в місцях, де відбувалися бойові зіткнення, проводять ліквідацію наслідків надзвичаиних подій. Так, рятувальники ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння у Василівці, що була спричинена обстрілами ворожої армії, здійснили підвіз 12 куб. м технічної води для вирішення побутових потреб населення в Гуляйполі, організували транспортування польової кухні для приготування їжі у Токмаку, передали благодійну допомогу для нужденних з міста Пологи та Василівки від благодійних організацій. 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.