З ЛИСТОПАДА СУБСИДІЇ І ПІЛЬГИ У ПЛАТІЖКИ ВНОСИТИ НЕ БУДУТЬ – ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ


Нині відбувається другий етап реформування системи надання житлово-комунальних послуг
         Пільгові категорії громадян із листопада 2019 року отримуватимуть платіжки із повною сумою за спожиті житлово-комунальні послуги – без урахування пільг і субсидії,  починаючи з платіжок за жовтень, усі пільговики, як і субсидіанти раніше, будуть отримувати повний розмір платіжки без урахування пільг і субсидій. Паралельно з цим відповідні кошти будуть перераховуватися або на їхній обліковий запис в Ощадбанку, або на той банк, який вибрали самі  чи "Укрпошту", якщо вони виявили бажання і звернулися до управління соціального захисту населення щодо отримання відповідних виплат у готівковій формі.
       Далі пільговик, який надав інформацію про номер мобільного телефону, щомісяця отримуватиме від банку повідомлення із зазначенням суми нарахованої пільги і даними про те, яким чином відбулися взаєморозрахунки між банком і постачальниками послуг.
       Звертаємо увагу, що і пільги, і субсидії покривають тільки частину платежу за спожиті житлово-комунальні послуги, тобто тільки частину платежу оплачує держава у вигляді пільги або субсидії, іншу частину платежу повинен сплачувати власне споживач, тобто громадяни, яким призначено пільгу, або житлову субсидію  зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, або житлової субсидії, перерахованої виконавцям комунальних послуг або виплаченої їм готівкою.
     Зауважуємо, що пільга та житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення в опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.
         Детальну інформацію щодо призначення житлових субсидій та пільг можна отримати в управлінні соціального захисту наслення Токмацької міської ради( м. Токмак, вул.. Центральна,12, каб. № 1 –житлові субсидії, каб. № 3 –пільги).


Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.